तलबभत्ताबाट द्वन्द्व पीडित, जेहेन्दार र गरिब बालबालिकालाई छात्रवृत्ति दिने सुवेदीकाे घाेषणा

गज्जब नेपाल संवाददाता
 
२०७९ जेष्ठ ६, शुक्रबार १८:२९ मा प्रकाशित

नौमूले गाउँपालिका दैलेखका नवनिर्वाचित अध्यक्ष छवि सुवेदीले आफुले पाउने लबभत्ताबाट अक्षयकोष स्थापना गर्ने भएका छन् । अध्यक्षको पदभार ग्रहण गर्दै सुवेदीले गाउँपालिकाबाट आफूले पाउने तलबभत्ता नलिने घोषणा गरेका हुन्।

उनले आफूले गाउँपालिकाबाट पाउने तलब र भत्ता अक्षयकोषमा जम्मा गरेर द्वन्द्व पीडित, जेहेन्दार र गरिब बालबालिकालाई छात्रवृत्ति प्रदान गर्ने बताए। अध्यक्ष सुवेदी नेकपा माओवादी केन्द्रका तर्फबाट गाउँपालिका अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन्।

Next Post

दैलेखमा बस दुर्घटना, ४ जनाको मृत्य

२०७९ जेष्ठ ६, शुक्रबार १८:२९
जेष्ठ ११, २०७९, दैलेख — दैलेखमा बस दुर्घटना हुँदा ४ जनाको मृत्यु भएको छ । कालीकोटबाट सुर्खेत आउँदै गरेको म २ ख १६६० नम्बरको बस दैलेखको आठबीस नगरपालिका स्थित सिस्नेमा दुर्घटना हुँदा ४ जनाको मृत्यु भएको निर्वतमान नगर प्रमुख खड्गराज उपाध्यायले जानकारी दिए । अहिलेसम्म ४ जनाको शव भेटिएको छ […]