कार्टुन क्रुजका सरोज र आश्माको अभिनयमा नयाँ गित रिलिज (भिडियाे)

गज्जव नेपाल संवाददाता
 
२०७७ भाद्र १५, सोमबार १८:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं ।

गायक तथा संगीतकार शंकर थापाकाे नयाँ रोमान्टिक गीत रिलीज भएको छ । ‘सार्टनैको चोली’ नामक यस गीतको सार्वजनिक भिडियोमा कार्टुन क्रुजका सरोज अधिकारी र आश्मा बिश्वकर्माले अभिनय गरेका छन् ।

‘सेल्फी हानौंला’, ‘ट्यूसन पढाउँछु’, ‘क्यालेण्डर’ जस्ता दर्जनौं गीतबाट चर्चित बनेका थापाकाे गीतमा अम्बिका गुरुङको शब्द, शंकरको संगीत तथा स्वर रहेको छ भने महिला स्वरमा दीपा लामाले साथ दिएकी छन् । भिडियोलाई सुब्रतराज आचार्यले निर्देशन गरेका छन् भने गम्भीर बिष्टले कोरियोग्राफी गरेका छन् ।

आफ्ना पहिलेका गीतहरु जसरी नै यो गीतलाई पनि दर्शक श्रोताले अत्याधिक मन पराउने गायक तथा संगीतकार थापाको बिश्वास छ । ‘सेल्फी हानौँला पछि धेरै रमाईला गीतहरुमा काम गरियो त्यो मध्ये यो एक हो । यो गीतबाट धेरै अपेक्षा गरेको छु’, थापाले बताए ।

यो गीतको भिडियोमा नवराज उप्रेतीको छायांकन तथा नबिन निरौलाको सम्पादन तथा कलर ग्रेडिंग रहेको छ ।

भिडियो

Next Post

निशान र सोनिकाको स्वरमा पल र एलिजा अभिनित ‘आटो पिठो’ सार्वजनिक (भिडियाे सहित)

२०७७ भाद्र १५, सोमबार १८:४०
१५ भाद्र २०७७, काठमाडौं पछिल्लाे समय सर्वाधिक रूचाइएका गायक निशान भट्टराई र गायिका सोनिका लामाको स्वर रहेकाे ‘आटो पिठो’ गीत सार्वजनिक भएको छ । ‘आटो पिठो’ गीतको म्युजिक भिडियाेमा चर्चित नायक पल शाह र नायिका एलिजा गौतमले अभिनय गरेका छन् । साेमबार उक्त भिडियाे लाईमलाईट नेपालमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।  […]

याे पनि पढ्नुहाेस्