दैलेखमा बस दुर्घटना, ४ जनाको मृत्य

तीर्थ भण्डारी
 
२०७९ जेष्ठ ११, बुधबार २१:२८ मा प्रकाशित

जेष्ठ ११, २०७९, दैलेख —

दैलेखमा बस दुर्घटना हुँदा ४ जनाको मृत्यु भएको छ । कालीकोटबाट सुर्खेत आउँदै गरेको म २ ख १६६० नम्बरको बस दैलेखको आठबीस नगरपालिका स्थित सिस्नेमा दुर्घटना हुँदा ४ जनाको मृत्यु भएको निर्वतमान नगर प्रमुख खड्गराज उपाध्यायले जानकारी दिए ।

अहिलेसम्म ४ जनाको शव भेटिएको छ ।’ उनले भने ।

उपाध्यायका अनुसार बस यात्रुले खचाखच भरिएका थियो । अहिले घटनास्थलमा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरी खटिएको दैलेखका प्रहरी नायब उपरीक्षक भुबनेश्वर प्रसाद साहले बताए। थप विवरण आउन बाँकी छ ।

बस दुर्घटनाको कारण खुलिसकेको छैन । बस सडकबाट करिब ५० मिटर तल खसेको छ ।

Next Post

दैलेखकाे पेट्रोल खानी उत्खननका लागि चिनियाँ टोली नेपाल आउदै, २ वर्ष समय थपियाे

२०७९ जेष्ठ ११, बुधबार २१:२८
१४ जेठ २०७९, दैलेख । दैलेखकाे पञ्चकाेशी ज्वाला क्षेत्रमा जारी  पेट्राेलियम पदार्थ अन्वेषण तथा उत्खननका लागि समय थपिएको छ । पहिलाे चरणकाे काम सकिएपछि दुई वर्ष समय थपिएको हाे । खानी तथा भूगर्भ विभागका भूगर्भविद् डाक्टर गणेशनाथ त्रिपाठीले कोभिड महामाहारीका कारण बन्द भएको काम चिनियाँ टोली नेपाल आउनसाथ पेट्रोलियम पदार्थ […]