दुल्लू नगरपालिकाका अधिकृतमाथी लाग्याे नक्कली भ्याट बिलकाे आराेप, यसाे भन्छन नेपाल (भिडियाे)

गज्जब नेपाल
२०७७ फाल्गुन २५, मंगलवार १०:१९

१११ औं अन्तर्राष्टिय महिला श्रमिक दिवसको अवसरमा महिलाहरुकाे हक अधिकारको विषयमा रेडियाे बहस गरिएकाे छ । दुल्लू नगरपालिकाकामा गरिएकाे उक्त बहस कार्यक्रममा स्थानीय एक महिलाले नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमाथी १८ लाखकाे नक्कली भ्याट बिल मिलाएकाे आ लगाएकि छन । उनकाे आराेपकाे खण्डन गर्दै प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ज्ञानमणी नेपालले आफुले गलत नगरेकाे र गरेकाे प्रमाणित गरे तुरून्त राजीनामा दिने बताए ।

हेर्नुहाेस भिडियाेः

Next Post

भरत सिजालीको उपचारका लागि दक्षिण कोरीयाबाट आयो ४० हजार नगद

२०७७ फाल्गुन २५, मंगलवार १०:१९
दैलेख जिल्लाको नारायण नगरपालिका–४ रातापानीका भरतबहादुर सिजालीको उपचारका लागि सहयोग रकम हस्तान्तरण गरिएको छ । दक्षिण कोरीयामा रहेका नेपालीहरुले संकलन गरेर पठाईएको रकम बिहीवार हस्तान्तरण गरिएको हो । नारायण नगरपालिका–१० भवानी दैलेखका बखतबहादुर थापाको संयोजकत्वमा सुर्खेतका तुलस गुरुङ, कालिकोटका ललितजंग राना, दैलेखका आइपी लामिछाने, सुर्खेतका ललित थापा, सुर्खेतकै लक्ष्मीनारायण बस्नेत, […]