बाघको आक्रमण बाट बर्दियामा एक जनाको मृत्यू

केशबराज पाैडेल
२०८० मंसिर ३, आईतवार १५:५९

बर्दिया – पाटेबाघको आक्रमणबाट बर्दियाको राजापुर नगरपालिकामा एक जनाको ज्यान गएको छ । राजापुर–१० सुकुम्बासी टोलकी २४ वर्षीया ममता सुनारलाई घर नजिकैको वनबाट आएको बाघले आक्रमण गर्दा ज्यान गएको डिभिजन वन कार्यालय बर्दियाका सहायक वन अधिकृत दोर्णराज शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

आज नेपाल–भारत सिमानामा पर्ने घर नजिकैको वनमा घाँस काट्न गएको बेला सुनार बाघको आक्रमणमा परि गम्भीर घाइते हुन । सुनारलाई उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल गुलरिया पुर्‍याउना साथ ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाका प्रहरी नायब उपरीक्षक तुल्सिराम अर्यालले बताउनुभयो ।

Next Post

ईसेवा १६ औँ बर्षमा प्रवेश,१५ दिनसम्म बिभिन्न १५ वटा अफर

२०८० मंसिर ३, आईतवार १५:५९
काठमाडौं । नेपालको पहिलो भुक्तानी सेवाप्रदायक ईसेवा १६औं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । सन् २००९ मा बेटा भर्जन रिलिज गरी २०१० जनवरी २५ बाट सेवा प्रारम्भ गरेको ईसेवाले १५ वर्ष पार गरेको छ ।   इसेवाले वार्षिक उत्सवको अवसरमा ग्राहकका लागि क्याशब्याक देखि आईफोन १५ प्रो म्याक्स जित्ने अवसर ल्याएको […]