नेपालमा पछिल्लाे २४ घण्टामा थप ५ सय ८१ काेराेना संक्रमित थपिए

संवाददाता
 
२०७७ भाद्र १, सोमबार १६:५० मा प्रकाशित

भदौ १, २०७७

काठमाडाैं : नेपालमा पछिल्लाे २४ घण्टामा थप ५ सय ८१ जना काेराेना संक्रमित थपिएका छन्।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित ब्रिफिङमा प्रवक्ता डाक्टर जागेश्वर गाैतमले बताएअनुसार साेमबार देशभरबाट १ सय ६० संक्रमित डिस्चार्ज भएका छन्।

काठमाडौं उपत्यकामा मात्रै १ सय ६८ जना कोरोना संक्रमित भेटिएका छन्। काठमाडौं जिल्लामा साेमबार १ सय ६८, ललितपुरमा १५ र भक्तपुरमा १४ जना संक्रमित भेटिएका हुन्। देशभर ९ हजार ६ सय ३९ सक्रिय संक्रमित रहेका उनले बताए।

Next Post

संजय दत्त,आलिया भट्ट अभिनित सडक-२ को ट्रेलरलाई अत्याधिक डिसलाइक

२०७७ भाद्र १, सोमबार १६:५०
साउन ३२, २०७७ एजेन्सी : बलिउडमा भाइ-भतिजावादविरुद्दको आक्रोशको निसानामा सडक-२ परेको छ। अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको आत्महत्या पश्चात् बलिउडमा भाइ-भतिजावादको बहस चलिरहेको छ। जसको केन्द्रमा छन निर्माता निर्देशक महेश भट्ट। भाइ-भतिजावादलाई प्रश्रय दिने मध्ये एक भट्ट रहेको आरोप लगाइएको छ। उनी र उनको फिल्म दर्शकको निसानामा परेका हुन्। महेश भट्टको […]

याे पनि पढ्नुहाेस्