बाँकेमा ५ लाख ३० हजार घुस रकमसहित कार्यालय प्रमुख पक्राउ

गज्जव नेपाल संवाददाता
 
२०७७ भाद्र १४, आईतवार २०:२५ मा प्रकाशित

बुटवल ।

भौतिक पूर्वाधार बिकास कार्यालय, बाँकेका सिनियर इन्जिनियर पाँच लाख ३० हजार घुससहित पक्राउ परेका छन् । पूर्वाधार विकास कार्यालय, बाँकेका कार्यालय प्रमुख समेत रहेका मनिषकुमार अर्याल श्रोत नखुलेको रु ५ लाख ३० हजार नगदसहित पक्राउ परेका छन् ।

उनलाई अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगको कार्यालय बुटवलबाट खटिएको टोलीले पक्राउ गरेको हो ।

अर्याललाई कार्यालयको गाडीसहित भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्रालय प्रदेश नं ५ बुटवलको कार्यालय परिसरबाट पक्राउ गरिएको हो । अर्याललाई नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान भइरहेको अख्तियार दुरूपयाेग अनुसन्धान आयोग  बुटवलका प्रवक्ता सुरेश भुसालले जानकारी दिएका छन् ।

 

Next Post

कालीकोटकाे पहिराेमा एकै परिवारका ४ जना सहित मृत्यू हुनेकाे संख्या १० पुग्याे

२०७७ भाद्र १४, आईतवार २०:२५
१४ भाद्र २०७७, कालीकोट कालीकोटकाे पहिराेमा परि एकै परिवारका ४ जना सहित मृत्यू हुनेकाे संख्या १० पुगेकाे छ । जिल्लाको तिलागुफा नगरपालिका– १ नाग्म बजारमा आइतबार बिहान गएको पहिरोमा पुरिएर  शुभकालिका गाउँपालिका–६ का एकै परिवारका ४ जनाकाे ज्यान गएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । पहिराेमा पुरिएका ४० वर्षीय परेश शाही, उनकी […]

याे पनि पढ्नुहाेस्