पत्रकार ‘डेकेन्द्रराज थापा्’ हत्याकाे १७ वर्ष पुग्याे, मुख्य अभियूक्त अझै पक्राउ परेनन् (भिडियाे)

तीर्थ भण्डारी
 
२०७८ श्रावण २७, बुधबार १९:५९ मा प्रकाशित

२७ साउन २०७८, दैलेख

तत्कालिन द्वन्द्वकाे समयमा हत्या गरिएका दैलेखका पत्रकार डेकेन्द्रराज थापाकाे १७ अाैं स्मृति दिवसमा दैलेखका पत्रकारले सरकारकाे ध्यानाकर्षण गराएका छन् । नेपाल पत्रकार महासंघ दैलेखकाे अगुवाइमा स्व. पत्रकार थापाकाे हत्याका मुख्य अाराेपी अहिले पनि पक्राउ नपरेकाे भन्दै पत्रकारले जिल्ला प्रशासन कार्यालय दैलेख मार्फत सरकारकाे ध्यानाकर्षण गराएका हुन् ।

भिडियाेः

https://fb.watch/7jB9SPoEfv/

Next Post

नेकपा एमालेकाे नेपाल समूहमाथि कारबाही सुरू

२०७८ श्रावण २७, बुधबार १९:५९
१ भदौ, काठमाडौं । नेकपा एमालेले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसहित १४ सांसदलाई कारबाही गरेको छ । सरकारले संसदीय दल वा केन्द्रीय कमिटीको २० प्रतिशत पुर्‍याएर दल विभाजन गर्न सक्ने गरी राजनीतिक दलम्बन्धी अध्यादेश ल्याए लगतै ओली पक्षले कारबाही थालेको हो । राजनीतिक दलसम्बन्धी ऐन दफा २८ -१) बमोजिम कार्य नगरी […]

याे पनि पढ्नुहाेस्