दैलेखमा धमाधम पिसिआर परीक्षण, आजै १०९ जनाको स्वाब संकलन, रिपाेर्ट भाेली (भिडियाे)

समुदाय स्तरमा कोरोनाको संक्रमण देखिन थालेपछि पिसिआर परीक्षणको दायरा बढाइयाे

तीर्थ भण्डारी
 
२०७७ भाद्र १८, बिहीबार १५:०८ मा प्रकाशित

१८ भाद्र २०७७, दैलेख

दैलेखमा समुदाय स्तरमा कोरोनाको संक्रमण देखिन थालेपछि पिसिआर परीक्षणको दायरा बढाइएको छ ।

जिल्लाको सदरमुकाम समेत रहेको दैलेख बजारमा धेरै जनघनत्व भएकोले कोरोना भाइरसको संक्रमण छिटो फैलिन सक्ने भन्दै पहिलो चरणमा स्थानीय व्यापारीहरुको चेकजाँच गरिएको स्वास्थ्य शाखा संयोजक लाल बहादुर खड्काले बताए ।

समुदायमा कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिन नदिन तिब्र रुपमा पिसिआर परीक्षण थालिएको नारायण नगरपालिका वडा नं. १ का अध्यक्ष तीर्थ नारायण श्रेष्ठले बताए । उनले वडा नं. १ मा मात्रै ५७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भइसकेको बताए ।

पहिलो चरण अन्र्तगत आजमात्रै १०९ जना स्थानीय व्यापारी तथा कर्मचारीह्ररुको स्वाब संकलन गरिएको र रिपोर्ट भोलीसम्म आउने अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए । कोरोनाको संक्रमण कम गर्न स्थानीय प्रशासनले भगवतीटोललाई शिल गरेको छ ।

भिडियाे हेर्नुहाेस

Next Post

लकडाउनमै ७३ जना गर्भवती तथा सुत्केरीले ज्यान गुमाए

२०७७ भाद्र १८, बिहीबार १५:०८
भदौ २०, २०७७, काठमाण्डाै लकडाउन अवधिमा देशभर ७३ जना गर्भवती तथा सुत्केरीको ज्यान गएको छ । २०७६ चैत ११ गतेदेखि २०७७ साउन मसान्तभित्रमा देशका विभिन्न ठाउँमा गरी ७३ जना गर्भवती तथा सुत्केरीको ज्यान गएको छ ।     मृतकमध्ये धेरैको अत्याधिक रक्तश्राव तथा सुत्केरीपछि मुर्छा हुने समस्या रहेकाे परिवार कल्याण […]

याे पनि पढ्नुहाेस्