प्रखर वक्ता रमेश प्रसाई कालिकाेटकी नन्दा सिंहसंग बिवाह वन्धनमा बाँधिदै

गज्जव नेपाल संवाददाता
 
२०७७ मंसिर १६, मंगलवार १८:५२ मा प्रकाशित

प्रखर वक्ताकाे रूपमा चर्चामा रहेका रमेश प्रसाई विवाह वन्धनमा बाँधिने भएका छन् । उनले कालीकोटकी नन्दा सिंहसँग लगनगाँठो कस्ने भएका छन् । रमेश र नन्दाले आगामी २२ गते सोमबारका दिन बिबाह गर्न लागेकाे बताइएकाे छ । उनीहरु दुवै दृष्टिविहिन हुन् ।

अबल वक्तृत्व क्षमताका कारण चर्चित बनेका रमेशलाई पछिल्लो समय ‘रिंकेबुङको राँगो’ बोलको गीतले झन चर्चामा ल्याएको छ । उनी पछिल्लो समय इन्द्रेणीमा समेत आवद्ध छन् ।

नन्दा भने समाजसेवामा छिन् । उनले काठमाडौंमा बालआश्रम चलाइरहेकी छन् । नन्दा र रमेशविच ३ बर्षदेखि गहिरो प्रेम सम्बन्ध रहेको छ । ३ बर्ष अगाडि नन्दालाई रमेशले प्रेम प्रस्ताव राखेका थिए । ३ बर्ष अगाडि इन्द्रेणी कार्यक्रममा भेट भएपछि उनीहरु नजिक भएका थिए । रमेशले बिबाहको प्रस्ताव राखेका थिए । नन्दा र रमेशको बिहे धरानबाट हुने बुझिएको छ ।

Next Post

निषेधाज्ञा तोडेको आरोपमा पक्राउ परेका नेता पौडेललाई ३ घण्टामा प्रहरीले छाेड्याे

२०७७ मंसिर १६, मंगलवार १८:५२
१७ मंसिर, काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेललाई  प्रहरीले ३ घण्टा नियन्त्रणमा राखेर छाडेको छ । प्रहरीले नियन्त्रण लिए लगत्तै विज्ञप्ति जारी गरेर सभापति देउवाले पौडेललाई तत्काल रिहा गर्न समेत माग गरेका थिए । पौडेलको रिहाइको माग गर्दै कांग्रेसले जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँको बाहिर प्रदर्शन गरेको थियो । […]

याे पनि पढ्नुहाेस्